21 Ekim 2014 Salı 09:56
70 Okunma
Adana Gençlikspor Hentbol Takımı Umutlu Gitti
Adana Gençlik Spor Kulübü 2. Lige Yükselme karşılaşmaları için Kayseri’ye hareket etti. Kafileyi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi ile Şube Müdürleri Kazım Tekin yolcu etti.

Hentbol Federasyonu Adana İl Temsilcisi Metin Muhacir, sorunlarıyla yakından ilgilenen, ayrıca İl Spor Müdürlüğü için yeni alınan minibüsü tahsis eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür ederek, bu katkıları asla unutmayacaklarını söyledi.

Kayseri’ye antrenör Kamuran Şarlıoğlu gözetiminde 16 sporcuyla gittiklerini ifade eden Muhacir, şöyle devam etti:

“Kahramanmaraş’ta bölgesel Amatör Lig karşılaşmasında hiç yenilgi almadan başarı sağladık. Şimdi de Kayseri’de 2. Lige yükselme maçlarına gidiyoruz. İyi bir kadroya sahibiz. Rakiplerin bazılarını tanıyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Ayrıca, Kahramanmaraş’ta da bunu kanıtladık. Hedefimiz, Adana’yı hentbolda eski günlerine kavuşturmaktır. Deplasmanlı ligde kentimizde takım sayısını artırmamız gerekir. İşte o zaman kalite artar. Özellikle tüm sorunlarımızla yakından ilgilenen ve yeni alınan minibüsü sporculara tahsis eden Fazlı Bayram Hadi’nin katkılarını asla unutmayacağız. Bize destek olan herkese şükran borçluyuz.”

Muhacir, Kayseri’deki karşılaşmaların hafta sonuna kadar süreceğini de sözlerine ekledi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64