Adana İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar başkanlığında 1. Adana İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Karataş ilçesinde yapıldı.Öyküm Oteli’nde düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, müdür yardımcıları...

Adana İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı

banner390
Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar başkanlığında 1. Adana İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Karataş ilçesinde yapıldı.

Öyküm Oteli’nde düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, müdür yardımcıları ve ilçe milli eğitim müdürlerinin yanı sıra şube müdürleri de katıldı.

2 gün süren toplantının ilk gününde bir sunum yapan İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, kurum kültürü, kurum yönetimi ve protokol kuralları, sosyal davranış şekilleri gibi konulara değindi. Eğitim kurumlarının çevreye örnek teşkil etmesi gerektiğinin altını çizen Akpınar, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Toplantının ikinci gününde ise bulundukları ilçelerin milli eğitim müdürlerine genel eğitim ile ilgili çeşitli sunumlar yapıldı.

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü müdür yardımcıları ve şube müdürleri ise bağlı oldukları birimlerle ilgili bilgi paylaşımında bulundular.

Soru ve cevap şeklinde geçen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’ın değerlendirme konuşmasıyla son buldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.