Ak Parti’de ’geleneksel Hamsi Buluşması’

AK Parti Adana İl Başkanlığı’nın yeni ve önceki dönem il yönetim kurulu üyeleri ile belediye başkanı ve milletvekili aday adayları ‘Geleneksel Hamsi Buluşması’nda bir araya geldi.Bu yıl 5’incisi düzenlenen ‘Hamsi Buluşması’,...

Ak Parti’de ’geleneksel Hamsi Buluşması’

banner390
AK Parti Adana İl Başkanlığı’nın yeni ve önceki dönem il yönetim kurulu üyeleri ile belediye başkanı ve milletvekili aday adayları ‘Geleneksel Hamsi Buluşması’nda bir araya geldi.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen ‘Hamsi Buluşması’, AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Ali Özmansur’un enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketinin şantiyesinde gerçekleştirildi. Kendisi aslen Malatyalı olan Başkan Mehmet Ali Özmansur’un Rizeli eşi Hayriye Özmansur, çalışanlarının da yardımıyla davetlilere kendi elleriyle tavada hamsi yaptı. Ayrıca, davetlilere hamsinin ardından laz böreği ikram edildi.

‘Hamsi Buluşması’ etkinliğine AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, yeni ve önceki dönem il yönetim kurulu üyeleri ile ilçe başkanları katıldı.

AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, ‘Hamsi Buluşması’nın 5’incisini organize eden Mehmet Ali Özmansur’a ve ailesine teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.