banner417
banner425
16 Aralık 2014 Salı 11:38
73 Okunma
Balcalı’da Ayın Personelleri Belli Oldu
banner416
Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimliği ve yetkili hizmet alım firmasınca her ay gerçekleştirilen ayın personeli uygulaması devam ediyor. Bu ayın personelleri Kulak Burun Boğaz Servisi’nde görevli Temizlik Personeli Halil Altınöz ile YYemekhane personeli Ali Deliosmanoğlu oldu.

Balcalı Hastanesi’nin Yemekhane’sinde düzenlenen ayın personeli törenine Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Dinçer Yıldızdaş, Hastane Müdür Yardımcısı Ramazan Çakır, Sultan Öğrük, hizmet alımı yetkili firma Genel Müdürü Metin Öcal ile diğer isimler katıldı.

Törende konuşan hizmet alımı yetkili firma Genel Müdürü Metin Öcal, 2014 Yılı’nın son ayın personeli uygulamasını gerçekleştirdiklerini ifade ederek yeni yılla beraber bu uygulamanın daha da genişleyerek devam edeceğinin altını çizdi.

Daha sonra söz alan Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, ayın personeli seçilen isimleri kutlayarak gönül ister ki tüm arkadaşlarımız için bu tarz teşvik ve motivasyon artırıcı çalışmalar yapalım, ancak tüm çalışanlarımız bizim için aynı değerde ifadelerini kullandı. Özverili çalışmalarından dolayı tüm personeli kutlayan Taşova yeni yılın tüm çalışanların beklentilerini karşılayacakları bir yıl olması dileğinde bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından ayın personelleri seçilen Kulak Burun Boğaz Servisi Temizlik Personeli Halil Altınöz ile Yemekhane Personeli Ali Deliosmanoğlu’na ödülleri Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova ve diğer isimler tarafından verildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426