banner417
banner444
30 Aralık 2014 Salı 14:51
118 Okunma
Başkan Akgedik Çalışmaları Yerinde İnceledi
banner416
Aladağ Belediyesi, Ceritler Mahallesi, Meydan Yaylası Mavriyan bölgesinde büz döşeme, Kömüroğlu sokaklarına ise stabilize hafriyat çalışmalarına başladı.

Çalışmaları Belediye Başkanı Mustafa Akgedik ile birlikte AK Parti Aladağ Belediye Meclis Üyesi Aydın Soydan ve Ceritler Mahalle Muhtarı Nebi Karakız takip etti.

Ceritler mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyetlerini ifade ederek, Başkan Akgedik’in göreve geldiği günden itibaren sadece Ceritler Mahallesi’nde değil, Aladağ’ın tüm mahallerinde yol yapımı, köprü yapımı, sosyal faaliyetler gibi birçok başarılı işlere imza attığını belirtti.

Başkan Mustafa Akgedik ise Aladağ’da yapılan alt yapı çalışmaları ve yol çalışmalarına dikkat çeken Akgedik, “Bütün çalışmalarımız daha güzel, daha yaşanabilir bir Aladağ için. Bu çalışmalarımız ilçemizin hem bugünü hem de yarınları için önemli yatırımlar. Vatandaşlarımızla birlikte onların dertlerini sıkıntılarını dinleyerek, Aladağ için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426