Çgc Türk Halk Müziği Korosu Start Aldı

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Türk Halk Müziği Korosu, yeni dönem çalışmalarına başladı.ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, Türk Sanat Müziği Korosundan sonra kurulan Türk Halk Müziği Korusunun da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni en...

Çgc Türk Halk Müziği Korosu Start Aldı

banner390
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Türk Halk Müziği Korosu, yeni dönem çalışmalarına başladı.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, Türk Sanat Müziği Korosundan sonra kurulan Türk Halk Müziği Korusunun da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını söyledi.

Esendemir, Türk Sanat Müziği Korosuna ve Türk Halk Müziği Korosuna istekli olan tüm basın mensuplarının katılabileceklerini belirtti.

ÇGC Türk Halk Müziği Korosu Şefi Murat Kozan da THM korosu olarak Çukurova Gazeteciler Cemiyeti adına faaliyette bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Murat Kozan, salı ve perşembe günleri olmak üzere haftada iki gün çalışma yaptıklarını bildirdi. Şef Kozan, koroya yoğun ilgi gösterilmesinin kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Şef Murat Kozan, birbirinden müstesna sazlar ve koro elemanlarıyla yurdun dört bir yanından türküleri çalıştıklarını ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.