Geleceğin Mühendisleri Büyükşehir’in Tesislerinde İnceleme Yaptı

Çukurova Üniversitesi Çevre Mühendisliği 2. sınıf öğrencileri Adana Büyükşehir Belediyesi Entegre Katı Atık Berteraf Tesisi’ni ziyaret ederek, şehirdeki mevcut evsel katı atık yönetimi, işleyişi ve tesis hakkında bilgi aldı.Adana Büyükşehir...

Geleceğin Mühendisleri Büyükşehir’in Tesislerinde İnceleme Yaptı

banner390
Çukurova Üniversitesi Çevre Mühendisliği 2. sınıf öğrencileri Adana Büyükşehir Belediyesi Entegre Katı Atık Berteraf Tesisi’ni ziyaret ederek, şehirdeki mevcut evsel katı atık yönetimi, işleyişi ve tesis hakkında bilgi aldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Müdür Vekili Hülya Kuş’un ağırladığı öğrenciler, Çukurova Üniversitesi’nde derslerde teorik olarak aldıkları bilgileri, Entegre Katı Atık Bertaraf Tesisinde görmenin büyük yararını göreceklerine inandıklarını ifade ettiler.

Hülya Kuş da, öğrencilerin ziyaretinin kendilerini çok memnun ettiğini ve geleceğin çevre mühendislerinin, okullarında aldıkları teorik dersleri, böyle ziyaretlerle ve incelemelerle pekiştirerek, bilgi ve görgülerini artıracaklarını söyledi. Kuş, Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Dairesi olarak, öğrencilerin eğitimine katkı koymanın kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.