banner417
25 Ekim 2014 Cumartesi 12:58
272 Okunma
‘gönüllü Palyaçolar’a Plaket
banner416
Lösemili çocuklar için hiçbir karşılık beklemeden onları eğlendirip moral vermeyi kendilerine görev edinen ‘Gönüllü Palyaçolar’ ekibine Acıbadem Adana Hastanesi tarafından teşekkür plaketi verildi.

Hastanelerde yatarak tedavi gören lösemi hastası miniklere moral vermek amacı ile palyaço kostümleri giyerek onları eğlendiren, çeşitli animasyonlar yapan ‘Gönüllü Palyaçolar’ ekibinden Erol Olamcam, plaketi Acıbadem Adana Hastanesi Direktör Yardımcısı Özcan Çiçek’in elinden aldı.

Ekip olarak hiçbir karşılık beklemeden yaptıkları bu organizasyonların çocuklar üzerinde pozitif etkisinin çok büyük olduğunu ve topluma örnek teşkil ettiğini söyleyen Çiçek, Erol Olamcam’a teşekkür ederek plaketini hastanenin konferans salonunda kendisine takdim etti.

Özcan Çiçek’e teşekkür eden Erol Olamcam da, bu tarz etkinlikler yaparak lösemi hastası çocukları gülümsetebildiklerinde kendilerinin de mutlu olduklarını ve bu hazzın hiçbir maddi karşılığının olamayacağını anlattı. Daha sonra kendisine verilen bu plaketi tüm ekip adına aldığını belirten Olamcam, bu hastalıkla mücadelede emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64