Heybeli Ve Bozan’dan Altyapı Değerlendirmesi

Adana Demirspor Kulübü Altyapı ve Amatör Spor Dalları Sorumluları Naci Heybeli ve Kazım Bozan, Adana Demirspor ve Türk futboluna çok önemli futbolcular kazandırmak adına büyük gayretler gösterdiklerini bildirdi.Değişimli olarak alt yapının...

Heybeli Ve Bozan’dan Altyapı Değerlendirmesi

banner390
Adana Demirspor Kulübü Altyapı ve Amatör Spor Dalları Sorumluları Naci Heybeli ve Kazım Bozan, Adana Demirspor ve Türk futboluna çok önemli futbolcular kazandırmak adına büyük gayretler gösterdiklerini bildirdi.

Değişimli olarak alt yapının tüm kategorilerinin antrenmanlarını izleyip, oyuncuları yakından takip ettiklerini, tüm deplasman karılaşmalarında kafilenin başında olduklarını ifade eden Naci Heybeli ve Kazım Bozan, “Sportif Direktörümüz Samet Aybaba ve Teknik Direktörümüz Ünal Karaman ile sürekli temas halindeyiz. Hep birlikte altyapımızı en iyi yerlere nasıl getiririz düşüncesi içerisindeyiz” dedi.

Mavi-lacivertli kulübün altyapı ve amatör spor dalları sorumluları Heybeli ve Bozan, tesislerdeki bazı sahaların bakımda olduğunu, çalışmaların diğer sahalara kaydırıldığını söyleyerek, en kısa süre içerisinde gerekli bakım ve düzenlemenin tamamlanarak, tekrar faaliyete geçirileceğini kaydettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.