Karaisalı Kaymakam Mehmet Tunç, Engelli Öğrencilerin Doğum Gününe Katıldı

Karaisalı Kaymakamı Mehmet Tunç, Karaisalı Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan engelli öğrencilerin doğum günü etkinliğine katıldı.Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Kaymakam Mehmet Tunç, Kurum Müdürü...

Karaisalı Kaymakam Mehmet Tunç, Engelli Öğrencilerin Doğum Gününe Katıldı

banner390
Karaisalı Kaymakamı Mehmet Tunç, Karaisalı Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan engelli öğrencilerin doğum günü etkinliğine katıldı.

Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Kaymakam Mehmet Tunç, Kurum Müdürü Yusuf İyi ve öğretmenler, engelli öğrencilerin kaynaşması, öğrencilerin özgüvenlerinin artırılması, sosyal gelişim ve paylaşma duygusunun gelişmesi amacı ile yapılan etkinliğe katılarak öğrenciler için günün anısına hazırlanan pastanın mumlarını öğrencilerle beraber üfleyip kestiler. Yapılan doğum günü etkinliğinde engelli öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.

Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, Kaymakam ve beraberindekilere mutlu günlerinde yanlarında oldukları için teşekkür ettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.