Karaisalılar Ankara’da Buluştu

Ankara’da yaşayan Karaisalılar ile Karaisalı’yı yönetenler Ankara’da bir araya gelerek ilçe için nelerin yapılacağını konuştular.Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, yemekli toplantının Ulaştırma Denızcilik Bakanlığında...

Karaisalılar Ankara’da Buluştu

banner390
Ankara’da yaşayan Karaisalılar ile Karaisalı’yı yönetenler Ankara’da bir araya gelerek ilçe için nelerin yapılacağını konuştular.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, yemekli toplantının Ulaştırma Denızcilik Bakanlığında MüfettişMustafa Aslan tarafından organize edildiğini ve Ankara’da bulunan Karaisalılı bürokratlar ile Karaisalılı Adana Milletvekili Fatoş GÜrkan’la beraber bir akşam yemeğinde biraraya geldiklerini belirterek, "Tanışma ve kaynaşmayla beraber Karaisalımız için ne yapabiliriz diye fikir alış verişinden bulunduk" dedi.

Toplantıya AK Parti Milletvekili Fatoş Gürkan, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, MHP İlçe Başkanı A.Sezai Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Ünal Işık, Belediye Başkan Yardımcısı Recep AK, Belediye Meclis Üyesi Hasan Köylü ve Ankara’daki Karaisalılar katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.