Mavi Çocuk Utku Umut Işığı Derneği’nden Lösemili Çocuklara Ziyaret

Mavi Çocuk Utku Umut Işığı Derneği kurucusu Kemal Yücel ve dernek gönüllüleri, Acıbadem Adana Hastanesi’nde tedavileri devam eden lösemi hastası çocukları ziyaret ederek onlara hediyeler verdi.Dernek gönüllülerinin Acıbadem Adana Hastanesi’nde...

Mavi Çocuk Utku Umut Işığı Derneği’nden Lösemili Çocuklara Ziyaret

banner390
Mavi Çocuk Utku Umut Işığı Derneği kurucusu Kemal Yücel ve dernek gönüllüleri, Acıbadem Adana Hastanesi’nde tedavileri devam eden lösemi hastası çocukları ziyaret ederek onlara hediyeler verdi.

Dernek gönüllülerinin Acıbadem Adana Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası çocukları her sene olduğu gibi bu yılbaşında da ziyaret etmeleri çocuklar tarafından sevinçle karşılandı. Çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye eden gönüllüler, bol bol da fotoğraf çektirdi. Kemal Yücel ve dernek üyeleri, hasta çocuklara bir an için bile olsa hastanede olduklarını unutturmak istediklerini ve bundan mutluluk duyduklarını belirtti.

Dernek Başkanı Yücel, bu tarz ziyaretler ile hem çocuklara yalnız olmadıkları mesajını vermek istediklerini hem de toplumun dikkatini çekerek, lösemi hastalığına karşı bir duyarlılık sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Yücel ve arkadaşları daha sonra diğer hastanelerde tedavileri devam eden çocuk hastaları ziyaret etmek üzere hastaneden ayrıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.