banner417
05 Aralık 2014 Cuma 15:46
91 Okunma
Özden:
banner416
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Adana Kadın Girişimciler Başkanı Esra Özden, Ceyhanlı iş kadınları ile bir araya geldi.

Ceyhan Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantıdan Ceyhanlı iş kadınlarıyla bir araya gelen Özden, önümüzdeki süreçte gerçekleşecek olan seçim öncesi TOBB Adana Kadın Girişimcilerin bugüne kadar yapmış oldukları proje ve çalışmalardan bahsetti.

Yaptıkları çalışmaların Adana il sınırını aşıp tüm Türkiye’de ses getirmesinden gurur duyduklarını ifade eden Başkan Özden, çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini söyledi. Adana Kadın Girişimciler Başkan Yardımcısı Özden Hozatlı’nın davetlisi olarak Ceyhanlı Girişimci kadınlarla bir aradak olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Özden, "Ceyhan’ın kadın girişimcileri adına büyük bir potansiyele sahip bir ilçemiz. Bu avantajı kadınlarımızın en iyi şekilde değerlendireceğine inanıyorum" dedi.

Ceyhan Ticaret Odası (CTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş’a Kadın Girişimcilere vermiş oldukları desteğin yanı sıra böyle bir oluşuma ev sahipliği yapmış olmalarından ötürü teşekkürlerini sundu.

Toplantıya girişimci kadınların yanı sıra, CTO Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Mehmet Ali Toptaş, Başkan Yardımcısı Kasım Önük, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri hazır bulundu

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64