banner417
24 Ekim 2014 Cuma 10:22
43 Okunma
Ptt Başmüdürlüğü’nden Vali Büyük’e Ziyaret
banner416
PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu, PTT’nin 174. Kuruluş Yılı kapsamında beraberinde bir grup PTT çalışanı ile birlikte Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu, PTT’nin çalışmaları hakkında Vali Mustafa Büyük’e bilgi vererek, kuruluş yılı kapsamında düzenlenecek etkinliklerden bahsetti.

Vali Mustafa Büyük ise, PTT’nin 174. kuruluş yılını kutladığını belirterek, zaman içerisinde sürekli kendini yenileyen PTT’nin vatandaşın günlük yaşamını kolaylaştıracak faaliyetlerde de bulunduğunu söyledi.

PTT’nin posta ve telgraf hizmetlerinin dışında birçok alanda vatandaşa kolaylıklar sağladığını vurgulayan Vali Büyük, “PTT teşkilatı bugün Türkiye’nin her yerinde bankacılık hizmetleri de dahil olmak üzere, kargo ve fatura ödemeleri gibi bir çok alanda vatandaş memnuniyeti ile görev yapıyor. Ben, 174. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle başta PTT Başmüdürümüz olmak üzere, kurumun tüm çalışanlarını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64