Romanya Erasmus Plas Proje Seminerinin Türkiye Temsilcileri Adana’ya Döndüler

Romanya’nın Arad şehrinde 10-22 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan Erasmus proje kapsamındaki eğitim ve incelemelere Türkiye’yi temsilen katılan Adana Gençlik Spor Doğa ve izcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa ve kulüp üyelerinden Ahmet...

Romanya Erasmus Plas Proje Seminerinin Türkiye Temsilcileri Adana’ya Döndüler

banner390
Romanya’nın Arad şehrinde 10-22 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan Erasmus proje kapsamındaki eğitim ve incelemelere Türkiye’yi temsilen katılan Adana Gençlik Spor Doğa ve izcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa ve kulüp üyelerinden Ahmet Turan Aladağ Adana’ya döndüler.

Ayhan Binboğa yaptığı açıklamada Genç Beyinler Hareketi ile yaptıkları işbirliği çerçevesinde Romanya Ulusal ajansın ev sahipliğinde Türkiye, İtalya, İspanya; Romanya, Ermenistan, Makedonya ülkelerinden katılımcılarla birlikte 12 gün boyunca Erasmus programı hakkında bilgiler aldıklarını belirtti. Ayrıca Romanya Hükümeti ve Romanya’daki çocuk ve gençler üzerine çalışan sivil toplum örgütlerinin riskli gruptaki çocuk ve gençler için yaptıkları çalışmaları yerinde incelediklerini belirten Binboğa çocuk ve gençlerle ilgili çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını Arad Belediye Başkanının misafiri olduklarını belediye binasını gezip bina hakkında ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldıklarını belirtti.

Binboğa Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığının Kulüplerine desteklerinden dolayı Başkan Hüseyin Sözlü ve Daire Başkanı Mehmet Ali Arslan’a çok teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.