Adıyamanlı Atletizmciler Kuşadası’nda Koşacak

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2014 faaliyet programında yer alan ve 30 Kasım 2014 tarihinde Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yapılacak olan Kulüpler arası Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi Final Yarışmaları’na...

Adıyamanlı Atletizmciler Kuşadası’nda Koşacak

banner390
Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2014 faaliyet programında yer alan ve 30 Kasım 2014 tarihinde Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yapılacak olan Kulüpler arası Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi Final Yarışmaları’na Adıyamanlı atletizm sporcuları da katılıyor.

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı atletizm sporcularının Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yapılacak olan Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi Final Yarışmalarına Adıyaman’dan Kahta Kommagene ve Tarım Spor Kulübü olmak üzere 2 Spor Kulübün katılacağını belirten Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Adıyaman’da tüm branşlarda madalya kazanan sporcuların yetiştiği ilimiz atletizm branşında da büyük başarılara imza atacaktır. Ben yarışlara katılacak olan sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

30 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan atletizm yarışmalarına 1idareci 2 antrenör 5 sporcu ile katılım sağlanacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.