banner417
banner425
20 Ekim 2014 Pazartesi 16:11
23 Okunma
Amatör Spor Haftası Etkinliklerle Kutlandı
banner416
Besni Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 13-19 Ekim Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Besni Şehit Abidin Tanrıkulu Lisesi önünden Besni Kaymakamlık binası önüne kadar kortej yürüyüşü yapıldı. Yürüyüşe Besni İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, Besni İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, Besni ilçe Jandarma komutan Vekili Üst teğmen Safa Doğmaz, kurum amirleri, Amatör Spor Kulüp başkanları ve sporcular katıldı.

Etkinlikler kapsamında düzenlenen Masa tenisi, Badminton, Jimnastik, Bocce, Dart, Voleybol turnuvaları ve ödül töreni düzenlendi.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, sporun insan hayatında önemli olduğuna dikkat çekerek, dereceye giren sporcuları tebrik etti.

Yazar’ın konuşmasının ardından Masa tenisi, Badminton, Jimnastik, Bocce, Dart ve Voleybol müsabakalarında dereceye girenlere madalya ve kupaları verildi ve Amatör Spor Haftası Etkinlikleri sona erdi.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü tarafından Besni Spor, Besni Belediye Spor, Do-Kan Spor Kulübü ve Şambayat Spor’a yağmurluk, forma, çanta ve eşofmandan oluşan malzeme dağıtımı yapıldı. Malzemeler Besni İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz tarafından kulüp başkanlarına verildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426