Çelikhan Kaymakamı Köy Gezilerine Devam Ediyor

Adıyaman’ın Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, köy gezilerine devam ediyor.Kaymakam Adem Kaya, son olarak Mutlu, İzci ve Aksu köylerini dolaştı. İlçeye bağlı bulunan köylerde yapılan çalışmaları yerinde görmek ve incelemek amacıyla gerçekleştirilen...

Çelikhan Kaymakamı Köy Gezilerine Devam Ediyor

banner390
Adıyaman’ın Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, köy gezilerine devam ediyor.

Kaymakam Adem Kaya, son olarak Mutlu, İzci ve Aksu köylerini dolaştı. İlçeye bağlı bulunan köylerde yapılan çalışmaları yerinde görmek ve incelemek amacıyla gerçekleştirilen köy gezilerinde sona gelindi. Çelikhan Kaymakamı Adem Kaya, yapılan yatırımları ve köy sorunlarını yerinde inceliyor. Yapımı devam eden ve tamamlanan çalışmaları inceleyelen Kaymakam Kaya, köylüler ile de sohbet etti.

Köy muhtarlarından ve vatandaşlar köyün sorunları hakkında bilgiler alan Kaya, muhtarların istek ve talepleri içerisinde hemen çözülmesi gereken sorunların kısa sürede çözüleceğini belirtti.

Kaymakam Adem Kaya, "İlçemiz köylerini tanımak ve ihtiyaçlarını yerinde görmek için köy gezileri düzenledik. Devletin tüm birimleri ile birlikte köylümüzün yanında olduğumuzu bilsinler. Vatandaşın sorunlarını yerinde gördük, çözüm konusunda da çaba sarf edeceğiz” dedi.

Köylüler de Kaymakamın köylerine yapmış olduğu ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade ettiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.