Çocuk Evleri Sitesi Masa Tenisinde Türkiye Dördüncüsü Oldu

Geçtiğimiz hafta Mardin’de gerçekleştirilen SHÇEK 6. masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Adıyaman Çocuk Evleri Sitesi Türkiye 4.sü oldu.Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Çocuk Evleri Sitesi 45 ilden katılımın olduğu şampiyonada...

Çocuk Evleri Sitesi Masa Tenisinde Türkiye Dördüncüsü Oldu

banner390
Geçtiğimiz hafta Mardin’de gerçekleştirilen SHÇEK 6. masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Adıyaman Çocuk Evleri Sitesi Türkiye 4.sü oldu.

Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Çocuk Evleri Sitesi 45 ilden katılımın olduğu şampiyonada dördüncü olmayı başardı. Konu ile ilgili açıklama yapan Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Murat Gürkan; Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocukların Türkiye dördüncüsü olmalarının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Gürkan, “Çocuklarımızın bu tür sosyal ve sportif faaliyetlere katılmaları çocuklarımızın, fiziksel olarak gelişmeleri, gittiği ilin tarihi ve turistik yerlerini görmeleri, yeni arkadaşlıklar edinmeleri, öz güvenlerinin yerine gelmesi sosyal olmaları açısından büyük önem arz etmektedir. Ayrıca emeği geçen Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Bilal İzci’ye ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ayhan Şener’e teşekkür ederim” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.