Emniyetten, Minibüs Sürücüleriyle Trafik Toplantısı

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü tarafından Esentepe, Mahallesinde bulunan Esentepe Minibüs Durağında trafik toplantısı gerçekleştirdi.Trafikten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cem Hasan Patat...

Emniyetten, Minibüs Sürücüleriyle Trafik Toplantısı

banner390
Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü tarafından Esentepe, Mahallesinde bulunan Esentepe Minibüs Durağında trafik toplantısı gerçekleştirdi.

Trafikten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Cem Hasan Patat başkanlığında yapılan toplantıya, Esentepe Minibüs Durağı Başkanı Mehmet Emin Ateş, trafik polis memurları ve çok sayıda minibüs sürücüsü katıldı. Yapılan trafik toplantısında, durak harici yolcu almamaları ve indirmemeleri, trafik ışık ve işaretlerine uymaları, özellikle kırmızı ışık ihlalleri, kavşaklarda geçiş önceliğine uymaları, geçme ve geçilme kurallarına uymaları, kavşaklarda sollama yapmamaları, fazla yolcu almamaları, araçlarda teknik değişiklik yapmamaları, araç içerisinde yolcuları rahatsız edecek şekilde müzik çalmamaları, araç kornalarını yolcu almak için kullanmamaları, durağa iyice yanaşmadan yolcu indirmemeleri konusunda uyarılarda bulundu. Sohbet havasında geçen toplantı sonrası toplantıya katılan katılımcılara minibüs sürücüleri tarafından hazırlanan çiğköfte ikramında bulunuldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.