Evde Bakım Hizmeti Alan Ailelere Eğitim

Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü Aile Eğitim Programı uzmanları tarafından Evde Bakım Hizmetinden yararlanan ailelere, aile içi iletişim ve hijyen eğitimi verildi.Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Konferans Salonunda...

Evde Bakım Hizmeti Alan Ailelere Eğitim

banner390
Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdürlüğü Aile Eğitim Programı uzmanları tarafından Evde Bakım Hizmetinden yararlanan ailelere, aile içi iletişim ve hijyen eğitimi verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Konferans Salonunda iki oturumda gerçekleşen eğitimde, Aile Eğitim Program Formatörü Çocuk Gelişimci Hatice Gündoğdu, Aile İçi Eğitim Programı Formatörü Psikolog İbrahim Halil Buldağ, Aile Eğitim Programı Eğitimci Öğretmen Mustafa Orhan ve Aile Eğitim Programı Eğiticisi Hemşire Ayşegül Yılmaz tarafından, "Evde bakım hizmeti alan ailelere bakım hizmetinde bulundukları insanlarla ve diğer aile bireyleriyle nasıl iletişim içerisinde bulunmaları gerektiği ve bu sırada hijyenin ne kadar önemli olduğuna" dair bilgi verildi. Toplantıya, Evde Bakım Programı Sorumlusu Sosyolog Rıza Şahin ve Aile ve Sosyal Politikalar Adıyaman İl Müdür Yardımcısı Musa Şimşek de katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.