İlim Yayma Cemiyeti Öğrencilere Aşure Dağıttı

Muharrem Ayı nedeniyle İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi tarafından aşure dağıtıldı.İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi düzenlenen aşure programına İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi Başkanı Faruk Bülent Kablan, İlim Yayma Cemiyeti...

İlim Yayma Cemiyeti Öğrencilere Aşure Dağıttı

banner390
Muharrem Ayı nedeniyle İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi tarafından aşure dağıtıldı.

İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi düzenlenen aşure programına İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi Başkanı Faruk Bülent Kablan, İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, öğrenciler ve vatandaş katıldı.

İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi Başkanı Faruk Bülent Kablan, "Aşure demek birlik ve beraberlik demektir. Hz. Hüseyin efendimizin acısını bir nebze de olsa anmak için etkinlikler yapıyoruz. Önemli olan Sahabelerin ve Ehli Beytin Yolundan giderek, İslam-ı Kuran ve Sünnet ışığında yaşamamızdır. Böyle bir etkinliğe geleceğimizin teminatı gençlerimizin katılımı bizim için gerçekten mutluluk verici bir durum. Aşure geleneğimizi canlı tutmak ümidiyle etkinliğimize katılan bütün öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.