İnşaat İşçisi Yürekleri Ağza Getirdi

Türkiye’nin birçok noktasında meydana gelen iş kazalarında yapılan açıklamalar ve uyarılara rağmen, Adıyaman’da can güvenliği olmadan çalışan iki inşaat işçisi, kendilerinden ziyade vatandaşları korkuttu.Sıra Tut Mahallesinde bulunan...

İnşaat İşçisi Yürekleri Ağza Getirdi

banner390
Türkiye’nin birçok noktasında meydana gelen iş kazalarında yapılan açıklamalar ve uyarılara rağmen, Adıyaman’da can güvenliği olmadan çalışan iki inşaat işçisi, kendilerinden ziyade vatandaşları korkuttu.

Sıra Tut Mahallesinde bulunan bir inşaatta herhangi bir güvenlik önlemi olmadan iki inşaat işçisinin çalışmaları dikkatlerden kaçmadı. İnşaat işçisinin yaptığı çalışmalar adeta yürekleri ağızlara getirdi. İşçiler, içerisinde bulunduğu tehlikenin farkında olmadan işine devam ederken vatandaşlar duruma tepki gösterdi.

Vatandaşlar, denetimlerin yetersiz olduğunu belirterek, “Hiçbir can güvenliği olmadan inşaatın tepesinde çalışıyor. Denetimler ya yapılmıyor ya da oldukça yetersiz kalıyor. Yetkililerin bu duruma el atmaları ve denetimleri sıklaştırmaları gerekmektedir. Allah korusun oradan düşerse bu adam bunun hesabını kimler verecek? İlla ki birilerinin ölmesine gerek yok, denetimlerin yapılması için” şeklinde konuştular.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.