Karataş’a Yapılan Saldırıya Bdp’den Açıklama

Barış ve Demokrasi Partisi Adıyaman İl Başkanlığı, HDP Parti Meclisi üyesi Ahmet Karataş’a yapılan bıçaklı saldırıyla alakalı olarak bir basın açıklaması düzenledi.Parti binası önünde gerçekleştirilen basın açıklamasını okuyan...

Karataş’a Yapılan Saldırıya Bdp’den Açıklama

banner390
Barış ve Demokrasi Partisi Adıyaman İl Başkanlığı, HDP Parti Meclisi üyesi Ahmet Karataş’a yapılan bıçaklı saldırıyla alakalı olarak bir basın açıklaması düzenledi.

Parti binası önünde gerçekleştirilen basın açıklamasını okuyan HDP Parti Meclis Üyesi Mesude Kılıç, "Günlerdir hedef gösterilen partimize yönelik Ankara’da örgütlü planlı bir saldırı yaşandı. Parti Meclis Üyemiz Sayın Ahmet Karataş, HDP Ankara İl Binasında bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Karataş’ın il binasına girişinin ardından içeri giren saldırgan PM üyemizi 6-7 yerinden bıçakladıktan sonra parti binasından kaçmıştır. Bu karanlık saldırıyı ve arkasındaki odakları, bu saldırıya zemin yaratanları kınıyor ve lanetliyoruz. Bu tehlikeli gidişat karşısında hükümeti bir kez daha uyarıyoruz. Ve sürdürdüğü linç kampanyasından vazgeçmeye çağırıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.