banner417
banner425
19 Aralık 2014 Cuma 16:31
91 Okunma
Koma-der, Alay Komutanı Koyuner’i Ziyaret Etti
banner416
Kommagene Gazeteciler Cemiyeti (Koma-Der) Yönetim Kurulu Adıyaman İl Jandarma Alay Komutanı İbrahim Koyuner’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Koma-Der Başkanı Haci Bozkurt, ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyaret sırasında konuşan Adıyaman İl Jandarma Alay Komutanı İbrahim Koyuer, Adıyaman’da görev yapmaktan çok memnun olduğunu dile getirdi. Koyuer, “Adıyaman bir huzur kentidir. Burada görev yapmaktan çok memnunum. Adıyaman halkı çok cana yakın. Ekmeklerini komşuları ile paylaşmak zevk alan bir yapıları var. Hiç tanımadıkları, bilmedikleri bir yabancıyla karşılaşır karşılaşmaz, çay ve yemek teklifinde bulunmaları bu cana yakınlıklarının örneğidir. Ben Adıyaman’da görev yapmaktan son derece memnunum. Adıyaman Basını ile de bir sorunumuz yok. Kahta’ya gelip sizleri ziyaret edeceğim” dedi.

KOMA-DER Başkanı Haci Bozkurt ise, Adıyaman Jandarmasının yasal yetkileri çerçevesinde basına gereken kolaylığı gösterdiklerine vurgu yaptı. Başkan Bozkurt, “Kahta’da görev yapan Gazeteci arkadaşlarımızın şimdiye kadar jandarma ile önemli bir sorunu olmadı. Jandarmanın haberlerle ilgili yetkilerinin kısıtlı olduğunu biliyoruz. Ziyaretimiz sadece bir nezaket ziyaretidir” şeklinde konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426