Lösemili Çocuklar Yararına Yardım Toplanıyor

Ege Lösemili Çocukları Koruma ve Kalkındırma Derneği tarafından, Adıyaman’da, yardım toplanıyor.Adıyaman’da, Ege Lösemili Çocukları Koruma ve Kalkındırma Derneği tarafından düzenlenen yardım kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken,...

Lösemili Çocuklar Yararına Yardım Toplanıyor

banner390
Ege Lösemili Çocukları Koruma ve Kalkındırma Derneği tarafından, Adıyaman’da, yardım toplanıyor.

Adıyaman’da, Ege Lösemili Çocukları Koruma ve Kalkındırma Derneği tarafından düzenlenen yardım kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, yardımların her geçen gün artış göreceği ise, tahmin ediliyor.

Lösemili çocuklar için başlatılan yardım kampanyası amacıyla Manisa’dan, Adıyaman’a gelen Ege Lösemili Çocukları Koruma ve Kalkındırma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Honca ile beraberinde gelen Yeşim Honca ve Merve Taşyağan, aldıkları bağışlar karşılığında vatandaşlara resmi olarak fatura ve makbuz kesiyorlar. Resmi yollarla vatandaşlardan alınan bağışlar lösemili çocukların yararına kullanılacağını belirten Ege Lösemili Çocukları Koruma ve Kalkındırma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Honca, “Adıyamanlı vatandaşlarımızın ilgisi oldukça güzel. Lösemili çocuklarımızın ilaç tedavilerini karşılamak amaçlı destek çalışması yapıyoruz, lösemili çocuklar yararına lösemili çocuklarımızın giderleri ve ihtiyaçlarını karşılamak anlamında bu işi yapıyoruz. Adıyaman halkına göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz. 10 gün burada kalacağız. Bizler, Adıyamanlı vatandaşlarımızdan bu duyarlılıklarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.