banner417
banner444
24 Ekim 2014 Cuma 14:43
42 Okunma
Polisler Çocukların Yüzünü Güldürdü
banner416
Samsat İlçe Emniyet Amirliği tarafından, yardıma muhtaç ailelerin çocuklarına giyim yardımı yapıldı.

Yardım dağıtım törenine Samsat Kaymakamı Kürşad Atak, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Malgır ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ katıldı. Samsat İlçe Emniyet Amiri Mehmet Malgır, Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğünün yürüttüğü ’Gülmek Seninde Hakkın’ isimli proje kapsamında Samsat ilçesindeki ilk ve orta okullarda öğrenimlerini sürdüren 130 öğrencisine giyim yardımı yapıldığını kaydetti.

Öğrencilere kıyafet dağıtan Samsat Kaymakamı Kürşad Atak ise öğrencilere kıyafetlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, projeye emeği geçenlere teşekkür etti.

Öğrencileri verilen bu kıyafetlerin yardım olarak değil, hediye olarak algılanmasını belirten Kaymakam Atak, "Her birimiz farklı görevlerde bulunsak ta hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Polis kardeşlerimizin öğrencilerimize sevgi göstermesi, onları birer küçük hediye ile sevindirmesi sosyal dayanışma ruhunun pekişmesine katkı sunacaktır. Öğrenciler de bu sevginin karşılığı olarak derslerine çok çalışmasını istiyoruz. Bu tür sosyal projeler, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmekte, devlet vatandaş kaynaşmasını sağlamakta ve insanların bir birine daha çok sevip saymasına vesile olmaktadır. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426