Polisler, İlkokul Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

Mavi İzler Projesi kapsamında Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Şube Müdürlüğü Polis ekipleri ilkokul öğrencileriyle bir araya geldiler.Adıyaman Beşpınar Vadisinde Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli...

Polisler, İlkokul Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

banner390
Mavi İzler Projesi kapsamında Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Şube Müdürlüğü Polis ekipleri ilkokul öğrencileriyle bir araya geldiler.

Adıyaman Beşpınar Vadisinde Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) tarafından finanse edilen ve Adıyaman Üniversitesi ile ortak yürütülen Mavi İzler Projesi kapsamında Toplum Destekli Polisler ile ilköğretim öğrencileri bir araya gelerek yemek yiyip sohbet ettiler.

Toplum Destekli Polisler ile Osmangazi İlköğretim Okulu, Mimarsinan İlköğretim Okulu ve Polis Amca İlköğretim Okulu’ndan toplam 160 kişilik öğrencinin katıldığı programda Toplum Destekli Polisler ve öğrenciler bir araya gelerek yemek yediler. Yemek ve sohbetin ardından Toplum Destekli Polisler ile öğrenciler halay çekip eğlendiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.