Yağış Oto Yıkamalarda Durgunluğa Yol Açtı

Adıyaman’da, dün geceden bu yana devam eden ve her geçen dakika şiddetini artıran yağmur, oto yıkama yerlerinde iş durgunluğuna yol açtı.Yaz aylarında iş yoğunluğunun olduğunu kış ayının gelmesiyle başlayan yağışlarından dolayı...

Yağış Oto Yıkamalarda Durgunluğa Yol Açtı

banner390
Adıyaman’da, dün geceden bu yana devam eden ve her geçen dakika şiddetini artıran yağmur, oto yıkama yerlerinde iş durgunluğuna yol açtı.

Yaz aylarında iş yoğunluğunun olduğunu kış ayının gelmesiyle başlayan yağışlarından dolayı vatandaşların araçlarını yıkamaya getirmediklerini belirten oto yıkama işletmecisi Veysel Tolmaz, “Yaz aylarında çok şükür işlerimiz oldukça güzel gidiyordu. Kış ayının gelmesiyle başlayan yağmur yağışı ile beraber işlerimizde durgunluk yaşanmaya başladı. Normalde kış aylarında araçlar daha çok kirlenir ve daha çok temizliğe ihtiyaç duyulurken, Adıyaman’da maalesef kış aylarında vatandaşlar araçlarını temizlemekten kaçıyor. Yaz aylarında günde 25-30 araç yıkarken, başlayan bu yağmurlarla beraber bu sayımız günlük olarak 4-5 araç yıkamaya düştü. Anlayacağınız kış aylarında işlerimiz oldukça durgun ilerliyor, inşallah kısa zamanda işlerimiz yeniden düzelir” şeklinde açıklamalarda bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.