Akü Hastanesine Yeni Malzemeler Alındı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesinde, hastalardan gelen talep doğrultusunda 50 tekerlekli sandalye ile hasta odalarına battaniye ve nevresim takımları alındığı kaydedildi.Alınan malzemelerin...

Akü Hastanesine Yeni Malzemeler Alındı

banner390
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesinde, hastalardan gelen talep doğrultusunda 50 tekerlekli sandalye ile hasta odalarına battaniye ve nevresim takımları alındığı kaydedildi.

Alınan malzemelerin hastane hizmet kalitesini arttırmak amacı ile hizmete sunulduğunu aktaran AKÜ Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Alpagan Mustafa Yıldırım, hastaların taleplerine her zaman açık olduklarını ifade etti. Hastaların kullandıkları malzemeleri sık sık yenilediklerinden bahseden Başhekim Yıldırım, “Hastanemiz büyümeye, gelişmeye devam ediyor. Hastanemizi tercih eden vatandaşlarımızın ve misafirlerimizin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Artan talebi karşılamak ve misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için 50 adet iç içe geçen, fren tertibatlı ve serum askılıklı tekerlekli sandalyeyi ilave olarak aldık. Hasta refahı için sık sık kullanılan ürünleri yenilemeye çalışıyoruz. Hastalarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için gerekli mekanların ve şartların oluşması amacıyla çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.