"bir Fidan Bir Çocuk Projesi" Bolvadin İlçesinde Uygulanmaya Başlandı

Afyonkarahisar Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü ile Orman İşletme Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Bir Fidan Bir Çocuk Projesi" Bolvadin İlçesinden hayata geçirildi.Proje kapsamında Bolvadin Nüfus Müdürlüğüne yenidoğan bebeğini...


banner390
Afyonkarahisar Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü ile Orman İşletme Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Bir Fidan Bir Çocuk Projesi" Bolvadin İlçesinden hayata geçirildi.

Proje kapsamında Bolvadin Nüfus Müdürlüğüne yenidoğan bebeğini kaydettirmeye gelen Abdullah Özdemir isimli vatandaşa, yenidoğan bebeğinin nüfus cüzdanı kimliği Bolvadin İlçe Nüfus Müdürü Mekki Eken tarafından verilirken, proje kapsamında çam fidanı ise Bolvadin İlçe Kaymakamı Osman Nuri Canatan tarafından verildi. Yenidoğan çocuklarını kaydettirmeye gelen her anne yada babaya bir fidan verileceğini belirten Kaymakam Canatan "Bu proje ile ilçemizde hem nüfusun artmasına, hem de ormanlık alanların artmasına dikkat çekmek istiyoruz. Bu vesile ile Bir Çocuk, Bir Fidan projesinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.