banner414
22 Aralık 2014 Pazartesi 16:40
66 Okunma
Bolvadin Heybeli Termal Tesisleri, Ödemişten Gelen Engelli Vatandaşları Ağırladı
Ödemiş Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneği üyeleri, Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde belediyeye ait Heybeli Termal tesislerinde gerçekleştirilen etkinlikte bir araya geldi.

Bolvadin’deki engelli vatandaşlarında katıldığı “Engelliler Heybeli’de Buluşuyor” isimli program kapsamında bir araya gelen dernek üyelerinin, Ödemiş Belediyesinin katkıları ile Bolvadin’e geldikleri kaydedildi. Etkinlikle ilgili dernek yönetiminde yapılan yazılı açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“Her geziye farklı bir gurup oluşturup dernek üyelerimizi bir kaç günlüğüne olsa değişik yerler görüp diğer il ve ilçelerde yaşayan engelli kardeşlerimizle tanışıp kaynaşmasına vesile olabildiğimiz için mutlu ve gururluyuz. Öncelikle bu etkinliği organize eden arkadaşımız Ömer Faruk Akşahin’e ve Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’a Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği adına gönülden teşekkürlerimizi sunarız. Heybeli Kaplıcalarında unutamayacağımız dolu, dolu üç gün geçirdik, Ayrıca Ödemiş Belediyesine de araç tahsisi için teşekkürü bir borç biliriz.Bu etkinlikte emeği olan herkese engelsiz yarınlar diliyoruz.”

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64