Çalışma Ve İş Kurumu Afyonkarahisar İl Müdürlüğünden Mobil Hizmet

Çalışma ve İş Kurumu Afyonkarahisar İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, ilçelerde mobil hizmet noktaları oluşturulduğu belirtilerek, iş arayan vatandaşların bu noktalara gelerek işlemlerini yaptırabilecekleri belirtildi.Konu ile ilgili...

Çalışma Ve İş Kurumu Afyonkarahisar İl Müdürlüğünden Mobil Hizmet

banner390
Çalışma ve İş Kurumu Afyonkarahisar İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, ilçelerde mobil hizmet noktaları oluşturulduğu belirtilerek, iş arayan vatandaşların bu noktalara gelerek işlemlerini yaptırabilecekleri belirtildi.

Konu ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, vatandaşların iş başvurusunu veya personel ihtiyacı olan işyeri sahiplerinin, kuruma gitmeden işlemlerini kolaylıkla hizmet noktalarından gerçekleştirebilecekleri vurgulandı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bu amaçla Sandıklı, Başmakçı, Şuhut Kaymakamlıkları ziyaret edilerek Kaymakamlık toplantı salonlarında iş arayan vatandaşlara kurum tanıtıldı. Kaydı olmayan vatandaşların kayıtları, bilgi güncellemeleri yapılarak işbaşı eğitim ve girişimcilik kursları anlatıldı. Diğer tüm ilçelerimize de benzer hizmetlerimizin götürülecektir.”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.