Ağrı’da Acil Servisi Açılışı

Ağrı Devlet Hastanesi Acil Servisi, bakım onarım çalışmasının ardından yeniden hizmete açıldı.Ağrı Devlet Hastanesi’nde yapılan açılış törenine Vali Dr. Mehmet Tekinarslan, Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, İbrahim Çeçen Üniversitesi...

Ağrı’da Acil Servisi Açılışı

banner390
Ağrı Devlet Hastanesi Acil Servisi, bakım onarım çalışmasının ardından yeniden hizmete açıldı.

Ağrı Devlet Hastanesi’nde yapılan açılış törenine Vali Dr. Mehmet Tekinarslan, Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan, Vali Yardımcısı Rıza Gençoğlu, Milli Eğitim Müdür Vekili Neriman Karakoç, Sağlık Müdürü Fikriye Tekin, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Murat Dicle, kurum müdürleri, STK başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende konuşan Vali Dr. Mehmet Tekinarslan, “Servis, güzel bir çalışmayla yenilenerek daha nitelikli ve kaliteli hizmet sunacaktır. Allah kısmet ederse önümüzdeki yıl yeni devlet hastanemizin açılışında yine hep birlikte olacağız. Diyadin, Patnos, Doğubayazıt ve Tutak’ın yenilenen devlet hastanelerine Ağrı Devlet Hastanesi’ni de ekleyeceğiz. Vatandaşlarımıza Ankara, İzmir ve Bursa’da hangi standartlarda sağlık hizmeti sunuluyorsa, inşallah Ağrı’daki hemşehrilerimize de bu hizmeti sunacağız” dedi.

Vali Tekinarslan, konuşmasının ardından acil servisin açılış kurdelesini kesti. Acil Servisi gezen Vali Tekinarslan, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Murat Dicle’den bilgi aldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.