banner417
03 Aralık 2014 Çarşamba 15:21
82 Okunma
Ak Partili Çetin’den Altı Nokta Körler Derneği’ne Ziyaret
banner416
AK Parti Ağrı İl Başkanı Abdurrahman Çetin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Altı Nokta Körler Derneği Ağrı Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Altı Nokta Körler Derneği Ağrı Şube Başkanlığı’nı ziyaret eden Çetin, Altı Nokta Körler Derneği Şube Başkanı Garip Duman ve üyeleri tarafından dernek kapısında karşılandı. Ziyarette konuşan Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Garip Duman, “İl başkanımızın ziyareti bizi oldukça memnun etmiştir. Ben başta olmak üzere bütün üyelerimiz, istediğimiz zaman gerek telefonla gerekse yüz yüze her zaman görüşme imkanı buluyoruz. Bu konuda sayın başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

AK Parti Ağrı İl Başkanı Abdurahman Çetin ise; “Her birimiz potansiyel birer engelleyiz. Engelli vatandaşlarımızı sadece bugünde değil her zaman hatırlamalı, sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemeliyiz. İmkanımız doğrultusunda yardımcı olmalıyız. Bu konuda şahsım ve teşkilatım üzerine ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64