Öğretim Üyeleri İle Öğrenciler Tanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Bölümü öğretim üyeleri ile öğrencileri düzenlenen tanışma yemeğinde bir araya geldi.Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevi’nde düzenlenen...

Öğretim Üyeleri İle Öğrenciler Tanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi

banner390
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Bölümü öğretim üyeleri ile öğrencileri düzenlenen tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevi’nde düzenlenen yemeğe PDR Bölümü Öğretim üyesi ve IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Dinçer, Doç. Dr. Zübeyir Saltuklu, Araştırma Görevlisi Ahmet Mutlu Terzioğlu ile birinci sınıf öğrencileri katıldı. Farklı şehirlerden gelen öğrencilerin birbirleri ile tanışmaları amacıyla gerçekleştirilen yemekte konuşan Yrd. Doç. Dr. Meral Dinçer, kişinin kendi yeteneklerinin farkına varmasının başkalarının özelliklerinin farkına varmasına yardımcı olacağını söyledi. Öğrencilerin, Ağrı’ya ve üniversiteye uyum süreçlerinin hızlanmasına verdikleri öneme dikkat çeken Yrd. Doç. Dr. Dinçer, farklı düşüncelere sahip bireylerin birbirlerini tanıyarak ve birlikte üreterek ortak bir noktada buluşabileceklerini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.