Üniversite Öğrencilerinden Kitap Toplama Kampanyası

AĞRI (İHA) – Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler, sosyal paylaşım sitesi olan twitter’de fakir öğrencilere yönelik “Her Çocuk Bir Kitap Kampanyası” başlattı.Kampanyanın sorumlusu İbrahim Çeçen Üniversitesi...

Üniversite Öğrencilerinden Kitap Toplama Kampanyası

banner390
AĞRI (İHA) – Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler, sosyal paylaşım sitesi olan twitter’de fakir öğrencilere yönelik “Her Çocuk Bir Kitap Kampanyası” başlattı.

Kampanyanın sorumlusu İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencisi Adem Kızılaslan, “Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencileri olarak başlattığımız ‘Her Çocuk Bir Kitap Kampanyası’ dahilinde Ağrı’da sosyoekonomik durumu iyi olmayan öğrenciler için dünya çocuk klasiklerini topluyoruz. Bu kampanyamızı büyütüp Ağrı’dan Yozgat’ın köylerine ve Edirne’nin köylerine kadar el uzatmak istiyoruz. Barış ve kardeşlik köprüsünü tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz. Bütün çocuklar el ele Türkiye kitap okuyor. Kampanya sürecinde tüm güzel insanların desteğini bekliyoruz. Ağrı’nın tüm Türkiye’ye ihtiyacı var. Türkiye’nin kalbi Ağrı’da atsın istiyoruz. Bu kampanya da gönüllülük esas olup herhangi bir dernek, kulüp ve siyasi kuruluş adına yapılmamaktadır. Sadece insani bir kampanyadır. Desteklerinizi iklimi soğuk ama çocuklarının yüzündeki tebessümün sıcak olduğu Ağrı’ya bekliyoruz. Ağrı’da fakir çocukların gülüşünü tüm duyarlı insanlara gönderiyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.