banner417
banner425
18 Ekim 2014 Cumartesi 15:19
109 Okunma
Aksaray’a Yeni Otobüs Durakları
banner416
Aksaray Belediyesi, eskiyen yıpranan yolcu bekleme duraklarının yanı sıra, TOKİ bölgesinde yeni açılan otobüs hattında belirlenen noktalara yolcu bekleme durağı kuruyor.

Aksaray Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım güzergâhlarında, yolcuların bekleme süresi boyunca çevre ve hava şartlarından etkilenmemesi için yolcu bekleme durakları kurmaya başladı. TOKİ bölgesinde 4 ve 5 etap yerleşim bölgelerinde yeni açılan otobüs hattı güzergahına kurulan Yolcu Bekleme Durağı, faal olarak kullanılmaya başlandı.

Yeni bekleme duraklarının kullanmaya başlayan vatandaşlar, kendilerine sunulan hizmetten dolayı teşekkür ederek, “TOKİ bölgesinde ulaşıma açılan bu güzergahta otobüs beklerken zaman zaman yağmura yakalanarak ıslanıyorduk. Önümüzde kış mevsimi var. Kış mevsimi öncesinde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı öncesinde bu durakların buraya yerleştirilmesi bizleri memnun etti. Bize bu hizmeti sunan Sayın Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Polis Meslek Yüksek Okulu karşısında ve Mercedes Benz Fabrikası otobüs hattı güzergâhına yeni bekleme durakları kurulurken öte yandan merkezde yıpranan bazı bekleme durakları da yenileriyle değiştirildi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426