Hayırsever İşadamından Öğrencilere Yardım

Aksaray’da bir hayırsever işadamı tarafından Atatürk Anadolu Lisesi’nden 25 kız öğrenciye kaban yardımı yapıldı.Ankara’da faaliyet gösteren şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Nutku Akın, Aksaray ziyaretinde Atatürk Anadolu Lisesi’ne...

Hayırsever İşadamından Öğrencilere Yardım

banner390
Aksaray’da bir hayırsever işadamı tarafından Atatürk Anadolu Lisesi’nden 25 kız öğrenciye kaban yardımı yapıldı.

Ankara’da faaliyet gösteren şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Nutku Akın, Aksaray ziyaretinde Atatürk Anadolu Lisesi’ne gelerek okul yönetimi ile işbirliği içinde öğrencilere yardımda bulundu. Okul yönetimi tarafından belirlenen öğrencilere Nutku Akın tarafından özel olarak hazırlatılan kışlık kabanlar yapılan törenle dağıtıldı. Okul Aile Birliği Başkanı M. Tekin Zencir, Nutku Akın’a yardımlarından dolayı plaket takdim etti. Zencir, Akın’ın yapmış olduğu davranışın topluma örnek olduğunu belirtirken, Aksaraylı işadamlarımızdan da aynı destekleri beklediklerini söyledi.

Hayırsever işadamı Nutku Akın ise, öğrencilerin geleceğin yöneticileri olduğunu belirterek, “Gönlümüz istedi ki kız öğrencilerimize bir katkıda bulunalım. Kız öğrencilerimizin okuma seviyesi ülkemizde giderek artıyor. Sizlerin gelecekte eğitimli insanlar olarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunmanız çok önemli. Gelecekte Türkiye’nin yöneticileri, müdürleri sizler olacaksınız. Bu yüzden sizlerin derslerinize iyi çalışmanızı ve başarılı olmanızı istiyorum. Sizler geleceğimizin teminatısınız” dedi.

Nutku Akın, okul için çeşitli spor malzemeleri ile voleybol takımı içinde destek sözü verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.