Akgül’den Yeni Vali Kılıçlar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ak Parti Grup Başkanvekili Faruk Gültekin ve Başkan Yardımcısı Erdoğan Karadağ ile birlikte yeni göreve başlayan Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Belediye...

Akgül’den Yeni Vali Kılıçlar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

banner390
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ak Parti Grup Başkanvekili Faruk Gültekin ve Başkan Yardımcısı Erdoğan Karadağ ile birlikte yeni göreve başlayan Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye çalışmaları hakkında Kılıçlar’a bilgi veren Akgül, Vali Kılıçlar’a yeni görevinde başarı diledi. Halka hizmet noktasında her türlü imkanı seferber ettiklerini ve bu konuda Kılıçlar’ın da desteğini beklediklerini kaydeden Akgül, “Mamak, modernleşen yüzüyle örnek ilçeler arasında yer almaya devam edecek. Tüm kurum ve kuruluşlar ile işbirliği halinde ilçemize, Ankara’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Sayın Valimize; yeni görevinde başarılar diler, hayırlı olmasını temenni ederim” dedi. Konuklarını makamında ağırlayan Vali Kılıçlar, nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için misafirlerine teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.