banner417
banner425
25 Ekim 2014 Cumartesi 11:32
35 Okunma
“balıkçı Fış Fış” Minikler İçin Sahnede
banner416
Yenimahalle Belediyesi, minikleri tiyatroyla tanıştırmaya devam ediyor. Sezonun ilk müzikli çocuk oyunu olan “Balıkçı Fış Fış”, Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda küçük tiyatro severlerle buluştu.

Eğlenceli dakikalar yaşayan minikler, oyun boyunca yüzlerinden gülümsemeyi eksik etmedi ve oturdukları yerden oyuncuların sorduğu soruları cevaplayarak oyuna dahil oldu. Eğlendirirken öğreten oyunda oyuncular, çocuklara el yüz yıkama, diş fırçalama gibi yapmaları gereken öz bakım becerilerini, okulda öğretmenleri ve arkadaşlarıyla nasıl ilişkiler kurmaları gerektiğini, doğayı ve denizi nasıl korumaları gerektiğini müzikler eşliğinde anlattı. Tiyatro salonundan mutlu ayrılan miniklere Yenimahalle Belediyesi tarafından hikaye kitabı da dağıtıldı.

Minik tiyatro severleri eğlendirirken öğreten “Balıkçı Fış Fış” adlı müzikli oyun, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için 16 Kasım tarihine kadar her Salı, Perşembe ve Pazar günleri Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda sahnelenmeye devam edecek.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426