banner417
banner425
24 Kasım 2014 Pazartesi 17:10
65 Okunma
Büyükşehir’den Öğretmenler Günü Kutlaması
banner416
Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yöneticileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmayarak, okul ziyaretlerinde bulundular.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Gençlik Merkezleri ve Çocuk Kulüpleri’nin yetkilileri, Mamak ve Altındağ bölgelerinde bulunan bazı ilkokul, ortaokul ve lisede görev yapan öğretmenleri ziyaret ederek, onları bu anlamlı günde yalnız bırakmadılar. Ellerinde karanfillerle öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayan Sosyal Hizmetler Dairesi Gençlik ve Çocuk kulüpleri yetkilileri, ayrıca öğretmenlere kalem ve kitaptan oluşan çeşitli hediyeler takdim ettiler. Ziyaretlerinde öğretmenler tarafından sevgiyle karşılanan Büyükşehir yetkilileri, Çocuk Kulüpleri ve Gençlik Merkezlerinin faaliyetlerini anlatarak, öğretmenleri öğrencileri ile birlikte kulüplere davet ettiler.

Bu arada, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nda görev yapan birim eğitmenleri de “Öğretmenler Günü”nü kutlamak amacıyla öğle yemeğinde bir araya geldiler. Birim eğitmenleri, bu özel günde kendilerini unutmayan başta Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek olmak üzere yetkililere teşekkür ettiler.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426