Cenaze İşleri Gece Gündüz Hizmet Veriyor

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet yürüten Sağlık ve Cenaze İşleri personeli, 7/24 hizmet veriyor.Doğumdan ölüme kadar her alanda hizmet veren Pursaklar Belediyesi, her geçen gün hizmet kalitesini arttırıyor....

Cenaze İşleri Gece Gündüz Hizmet Veriyor

banner390
Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet yürüten Sağlık ve Cenaze İşleri personeli, 7/24 hizmet veriyor.

Doğumdan ölüme kadar her alanda hizmet veren Pursaklar Belediyesi, her geçen gün hizmet kalitesini arttırıyor. Cenaze ve sağlık hizmetlerinde önemli mesafe kateden müdürlük, cenaze işlemleri için hazırlanan 4 araç ve çok sayıda personel ile gece gündüz hizmet veriyor. Belediyenin Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı olan Sağlık ve Cenaze İşleri personeli, taziye ziyaretleri de yaparak halkın acısını paylaşıyor. Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin de program dâhilinde ekibe eşlik ederek, taziye ziyaretlerinde bulunuyor. Ziyareti gerçekleştiren ekip, aileleri tek tek gezerek taziyelerini iletip, ailelere lokum ve gül suyu ikramında bulunuyor. Pursaklar ilçe sınırları içerisinde ikamet eden vatandaşların tüm cenaze işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.