Cenik Ve Yönetimi, Mamak Belediyesi’ni Ziyaret Etti

İç Anadolu Gençlik Federasyonu Yönetimi, Mamak Belediye Başkanı Mustafa Akgül ile görüştü.İç Anadolu Gençlik Federasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Sekreteri Ümit Hakan Cenik ve beraberindeki heyet, Mamak...

Cenik Ve Yönetimi, Mamak Belediyesi’ni Ziyaret Etti

banner390
İç Anadolu Gençlik Federasyonu Yönetimi, Mamak Belediye Başkanı Mustafa Akgül ile görüştü.

İç Anadolu Gençlik Federasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Sekreteri Ümit Hakan Cenik ve beraberindeki heyet, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü ziyaret ederek belediyenin gençlikle ilgili çalışmalarında belediye ile birlikte hareket edebileceklerini, belediyenin etkinliklerine destek vereceklerini ifade ettiler. Başkan Akgül, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, verilecek projeleri inceledikten sonra Mamak bölgesinde uygulanabilecek olanları belirleyip Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu çalışmalarına destek verebileceklerini söyledi.

Ziyaret sonunda Akgül’e, İç Anadolu Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ümit Hakan Cenik tarafından Mamak bölgesinde gençlikle ilgili yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.