Cenik Ve Yönetimi, Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’u Ziyaret Etti

İç Anadolu Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ümit Hakan Cenik ve yönetim kurulu üyeleri Burhan Köksal, Gökhan Şahbaz, Günce Özyonar ve Rüya Tokgöz ile birlikte Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u ziyaret etti.Ziyarette, federasyonun...

Cenik Ve Yönetimi, Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’u Ziyaret Etti

banner390
İç Anadolu Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ümit Hakan Cenik ve yönetim kurulu üyeleri Burhan Köksal, Gökhan Şahbaz, Günce Özyonar ve Rüya Tokgöz ile birlikte Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u ziyaret etti.

Ziyarette, federasyonun ilkeleri ve faaliyetleri hakkında açıklamalar yapan İç Anadolu Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ümit Hakan Cenik, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutularak, bilime, eğitime, spora, sanata yönlendirilmesi için ciddi çalışmalar yaptıklarını belirtti. Bununla ilgili okullarda bilgilendirici seminer projelerini paylaştı. Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt ise, federasyona destek vereceğini belirterek projelere destek olabileceklerini ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un talimatı ile Maarif Müfettişleri Başkanı Mehmet Öztürk de toplantıya katıldı. Öztürk, projelere destek vererek önümüzdeki günlerde projeleri kararlaştırmak adına tekrar görüşeceklerini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.