Alanya Polisinden Motosiklet Sürücülerine Kask Uyarısı

Antalya’nın Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü, motosiklet kazalarına dikkat çekmek ve motosiklet sürücülerinin güvenlik önlemlerini almaları amacıyla broşürler hazırlandı.Alanya’da motosiklet sürücülerine dağıtılacak olan broşürlerin...

Alanya Polisinden Motosiklet Sürücülerine Kask Uyarısı

banner390
Antalya’nın Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü, motosiklet kazalarına dikkat çekmek ve motosiklet sürücülerinin güvenlik önlemlerini almaları amacıyla broşürler hazırlandı.

Alanya’da motosiklet sürücülerine dağıtılacak olan broşürlerin üzerinde "Baret Kask Değildir" ve "Hemen ve Daima Kaskınızı Kemerinizi Takınız" sloganları yer aldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar kapsamında sürücülerin daha dikkatli olması ve uyarılması amacıyla broşürler hazırlandığı bildirildi. Motosiklet kazalarında, motosikletlerin üzerinde bulunanların büyük bölümünün kaza sırasında başlarına aldıkları darbe ile yaralandığını veya hayatını kaybettiği belirtilirken, motosiklet sürücülerinin trafik polisine yakalanma korkusundan değil,kendi ve ailelerinin hayatları için kask takmaları gerektiğini vurgulandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.