banner417
27 Aralık 2014 Cumartesi 18:22
65 Okunma
Antalya Yılbaşına Hazır
banner416
Yeni yıla sayılı günler kala Antalya’da şehrin en işlek cadde ve meydanlarında yılbaşı süsleme işlemleri tamamlandı.

Antalya’da bu yıl yaşanan yılbaşı süslemeleri noktasında yaşanan krizin ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, şehrin süslenmesine katkı vermek isteyen herkese destek vereceklerini açıklamıştı.

Rixos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Cumhuriyet Meydanı ile Kalekapısı ve Konyaaltı Caddesi başlangıcına kadar olan süslemelerini tamamladı. Cumhuriyet Meydanı ve Attalos heykeli önüne dev ışıklı bir platform kuruldu. Platform ortasına ise yılbaşı simgelerinin bulunduğu maket dağ ve çeşitli hediyelerin bulunduğu simgeler yerleştirildi. Attalos Heykeli önündeki platform önünde yerli ve yabancı turistler bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Selfie çekenler ise ilginç görüntüler oluşturdu. Cumhuriyet Meydanı’ndaki platformdan süzülen rengarenk ışıklar meydanı aydınlattı. Cumhuriyet Caddesi üzerindeki aydınlatma direkleri motifli led süslemeler ile donatıldı.

Kentin en işlek caddelerinden Kazım Özalp Caddesi boydan boya Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak’ın girişimleriyle yılbaşı rengine büründü. Kırmızı ve mavi rengin hakim olduğu cadde görenlerin büyük beğenisini topladı.

Öte yandan yılbaşı gecesi Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla pop müziğin sevilen ismi Mustafa Ceceli konser verecek.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64