Antalya’da “biyokaçakçılıkla Mücadele Çalıştayı” Düzenlenecek

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nce yürütülen “Biyokaçakçılıkla Mücadele Projesi” kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar 6. Bölge Müdürlüğü, Antalya Şube Müdürlüğü ve Akdeniz Üniversitesi koordinasyonunda,...

Antalya’da “biyokaçakçılıkla Mücadele Çalıştayı” Düzenlenecek

banner390
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nce yürütülen “Biyokaçakçılıkla Mücadele Projesi” kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar 6. Bölge Müdürlüğü, Antalya Şube Müdürlüğü ve Akdeniz Üniversitesi koordinasyonunda, Antalya ilinin sahip olduğu biyolojik kaynakların izinsiz olarak yurt dışına çıkartılmasının ve çeşitli amaçlarla izinsiz kullanılmasının önlenmesi amacıyla, 25 Kasım’da “Biyokaçakçılıkla Mücadele Çalıştayı” düzenlenecek.

Su Otel’de düzenlenecek “Biyokaçakçılıkla Mücadele Çalıştayı” ile biyokaçakçılık ile mücadelede yasal ve kurumsal yapıdaki eksiklikler ve bunlara yönelik önerilerin ortaya konulması, biyokaçakçılık ile mücadele için Antalya ilinde kurumsal kapasitenin ve işbirliğinin güçlendirilmesine yönelik önerilerin belirlenmesi, biyokaçakçılık konusunda yerel halkın farkındalığının artırılması ve biyokaçakçılık ile mücadele için ilgili kurumlar arasında eşgüdümün ve işbirliğinin güçlendirilmesinin amaçlandığı bildirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.