banner417
banner425
20 Ekim 2014 Pazartesi 16:03
20 Okunma
Asder Antalya Gazeteciler Cemiyet’inin 30’uncu Yılını Kutladı
banner416
Adaleti Savunanlar Derneği(ASDER) yönetimi, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret ederek AGC’nin 30’uncu yılını kutladı.

STK’ların toplum hayatındaki önemine değinen ASDER Antalya İl Temsilcisi Zekeriya Gökberk, ASDER’in de böyle bir ihtiyaçtan doğduğunu ve bütün mağdurların haklarının iadesi için çalıştığını anlattı. 6191 Sayılı yasa ile YAŞ mağdurlarının bazı haklarını elde etse de geriye dönük haklar ve OYAK gibi konularda mağduriyetin devam ettiğini belirten Gökberk, “ASDER, önceleri mağdur olan askerlerin haklarının iadesi noktasında çalışmalarını sürdürürken daha sonra alanını genişletti ve bütün mağdurlar için çaba sarf etmektedir” dedi.

ASDER Antalya Temsilciliği yönetimi ziyarette, AGC Başkan Yardımcısı Şennur Erdoğan’a cemiyetin 30’uncu yılı dolayısıyla tebriklerini sundu. Şennur Erdoğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

STK’ların toplum hayatındaki önemine değinen ASDER Antalya İl Temsilcisi Zekeriya Gökberk, ASDER’in de böyle bir ihtiyaçtan doğduğunu ve bütün mağdurların haklarının iadesi için çalıştığını anlattı. 6191 Sayılı yasa ile YAŞ mağdurlarının bazı haklarını elde etse de geriye dönük haklar ve OYAK gibi konularda mağduriyetin devam ettiğini belirten Gökberk, “ASDER, önceleri mağdur olan askerlerin haklarının iadesi noktasında çalışmalarını sürdürürken daha sonra alanını genişletti ve bütün mağdurlar için çaba sarf etmektedir.” dedi. ASDER ile ilgili detaylı bilgilerin derneğin sitesinde mevcut olduğunu hatırlatan Gökberk, AGC yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

ASDER adına AGC ziyaretine, Antalya İl Temsilcisi Zekeriya Gökberk ile dernek üyeleri Muzaffer Gedik ve Enver Öztürk katıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426