Asder Antalya Gazeteciler Cemiyet’inin 30’uncu Yılını Kutladı

Adaleti Savunanlar Derneği(ASDER) yönetimi, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret ederek AGC’nin 30’uncu yılını kutladı.STK’ların toplum hayatındaki önemine değinen ASDER Antalya İl Temsilcisi Zekeriya Gökberk, ASDER’in de böyle...

Asder Antalya Gazeteciler Cemiyet’inin 30’uncu Yılını Kutladı

banner390
Adaleti Savunanlar Derneği(ASDER) yönetimi, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret ederek AGC’nin 30’uncu yılını kutladı.

STK’ların toplum hayatındaki önemine değinen ASDER Antalya İl Temsilcisi Zekeriya Gökberk, ASDER’in de böyle bir ihtiyaçtan doğduğunu ve bütün mağdurların haklarının iadesi için çalıştığını anlattı. 6191 Sayılı yasa ile YAŞ mağdurlarının bazı haklarını elde etse de geriye dönük haklar ve OYAK gibi konularda mağduriyetin devam ettiğini belirten Gökberk, “ASDER, önceleri mağdur olan askerlerin haklarının iadesi noktasında çalışmalarını sürdürürken daha sonra alanını genişletti ve bütün mağdurlar için çaba sarf etmektedir” dedi.

ASDER Antalya Temsilciliği yönetimi ziyarette, AGC Başkan Yardımcısı Şennur Erdoğan’a cemiyetin 30’uncu yılı dolayısıyla tebriklerini sundu. Şennur Erdoğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

STK’ların toplum hayatındaki önemine değinen ASDER Antalya İl Temsilcisi Zekeriya Gökberk, ASDER’in de böyle bir ihtiyaçtan doğduğunu ve bütün mağdurların haklarının iadesi için çalıştığını anlattı. 6191 Sayılı yasa ile YAŞ mağdurlarının bazı haklarını elde etse de geriye dönük haklar ve OYAK gibi konularda mağduriyetin devam ettiğini belirten Gökberk, “ASDER, önceleri mağdur olan askerlerin haklarının iadesi noktasında çalışmalarını sürdürürken daha sonra alanını genişletti ve bütün mağdurlar için çaba sarf etmektedir.” dedi. ASDER ile ilgili detaylı bilgilerin derneğin sitesinde mevcut olduğunu hatırlatan Gökberk, AGC yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

ASDER adına AGC ziyaretine, Antalya İl Temsilcisi Zekeriya Gökberk ile dernek üyeleri Muzaffer Gedik ve Enver Öztürk katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.