banner417
banner425
22 Aralık 2014 Pazartesi 17:29
53 Okunma
Avdanlılar Derneği Olağan Genel Kurulu’nu Yaptı
banner416
Antalya’nın Korkuteli ilçesinde Avdan Mahallesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği, 6. Genel Kurulu’nu Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Durali Köle güven tazeledi.

Genel Kurul’da Avdan Mahallesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Durali Köle’nin açılış konuşmasının ardından, Divan Heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığına Prof.Dr. Fahrettin Tızlak, katip üyeler Abdullah Aydın, Hüsnü Kızılkaya’nın seçildi.Faaliyet raporunu okuyan Durali Köle, "11 yıl önce kurulan derneğimiz, Avdan Mahallesi’nde tüm etkinliklerde üzerine düşeni yaparak, üstlendiği misyona uygun olarak bugüne gelmiştir. Dernek çalışmalarına bütün üyelerin katılmasını sağlamak ve dernek çalışmalarının yürütülmesinde saydam bir yol izlemek öncelikli ilkemiz olmuştur" dedi.

Konuşmanın ardından Denetleme Kurulu raporu okunarak müzakere edildi. Denetleme Kurulu Raporunun ardından Yönetim ve Denetleme Kurulu oybirliğiyle ibra edildi. Genel Kurulda konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Genel Kurula Durali Köle başkanlığında tek liste sunuldu. Yönetim Denetim ve Disiplin kurulları oybirliği ile seçildiler. Seçilen Yeni Yönetim Kurulu, Başkan Durali Köle, Halis Bülbül, Salih Demir, Hüseyin Gökler, Hakkı Belen, Bünyamin Baysan, -Mehmet Büyükyıldız, Sadullah Burnak, Nurullah Şahin, Denetim Kurulu İbrahim Tatarlar, Oğuz Bülbül, Bilal Bayındır, Disiplin Kurulu ise İrfan Yılmaz, İbrahim Akkaş, Abdullah Ünver’den oluştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426